Honda V-snarenOverzichtF&G - 22431VK7750 - V-snaar Z 30 1/2"
De foto kan variëren van model tot model
V-snaar Z 30 1/2" - Honda - V-snarenOverzichtF&G - 22431VK7750
Productnummer
22431VK7750
EAN
Eenheid
Per stuk
Profiel
Z
Breedte
10 mm
Buitenmaat
775 mm
Hoogte
6 mm