MTD V-snarenOverzichtF&G - FGP011324 - V-snaar
De foto kan variëren van model tot model
V-snaar - MTD - V-snarenOverzichtF&G - FGP011324
Productnummer
FGP011324
EAN• 034761068399
Eenheid
Per stuk
Profiel
V8
Breedte
17 mm
Buitenmaat
1349 mm
Hoogte
9 mm
Materiaal koordinlage
Aramide
Riemlengte
51,1 Inch
Steeklengte
1324 mm
Breedte
2/3 Inch
Binnenmaat
50,88 Inch
Lengte binnenzijde
1292,48 mm