MTD Kevlar Cord V-snaren 5/8" Optibelt Green Garden - LG2001594 - V-snaar
De foto kan variëren van model tot model
V-snaar: MTD Kevlar Cord 5/8" Optibelt LG2001594
Niet in stock
Stuur een e-mail wanneer het artikel weer op voorraad is
  • 1 Stuks78,40EUR
Productnummer
LG2001594
EAN4044978553287
Eenheid
Per stuk
Productomschrijving
Pluspunten• Lange levensduur
• Zeer constante en betrouwbare overbrenging
• Bestand tegen zware schok- en stoot belasting
• Hoge weerstand tegen olie, hitte, barsten en scheuren
• Hoge rekbaarheid
• Slipt weinig tijdens koppelen
Productdetails• Eerste montage kwaliteit
• Gefabriceerd volgens ISO 9002 en QS-9000 richtlijnen
• De v-snaren worden aan de buitenzijde gemeten
• Binnenlengte = Buitenlengte - 55 mm
Profiel
5L
Breedte
15,9 mm
Buitenmaat
2337 mm
Hoogte
9 mm
Materiaal koordinlage
Aramide
Series
GREEN GARDEN
Riemlengte
92 Inch
Steeklengte
2337 mm
Breedte
5/8 Inch
Buitenmaat
92 Inch
Materiaal
Chloropreenrubber [CR]
Minimale werktemperatuur
-40 °C
Maximale werktemperatuur
70 °C