John Deere V-snaren klassiek profiel A/13 Optibelt - VB132800 - V-snaar A110 13x2800 Optibelt
De foto kan variëren van model tot model
V-snaar A110 13x2800 Optibelt - John Deere: VB132800.
Productnummer
VB132800
EAN
Eenheid
Per stuk
Bijzonderheden
Slijtvaste mantel
Toepassingsgebied• Machinebouw
• Bouwmachines
• Landbouwmachines
• Tuinbouwmachines
Eigenschappen• Optimale loopeigenschappen
• Gelijkmatige vermogensoverdracht
• V-snaren in de uitvoering S=C kunnen als set worden gebruikt
Technische informatie• Li = binnenlengte
• Ld = steeklengte
• La = buitenlengte
• Steeklengte = binnenlengte + 30 mm
• Buitenlengte = binnenlengte + 50 mm
Voordelen
Geringe uitvaltijden
Profiel
A/13
Breedte
13 mm
Buitenmaat
2850 mm
Hoogte
8 mm
Materiaal koordinlage
Polyester
Steeklengte
2830 mm
Bodembreedte
7,5 mm
Lengte binnenzijde
2800 mm
Materiaal
Rubber
Minimale werktemperatuur
-40 °C
Maximale werktemperatuur
70 °C
Minimale schijfdiameter
71 mm