John Deere Spanlagers INA/FAG, serie RAE..NPPB - RAE35NPPB - Spanlager
De foto kan variëren van model tot model
Spanlager John Deere RAE35NPPB - INA/FAG serie RAE..NPPB.
Productnummer
RAE35NPPB
EAN4012802800470
Eenheid
Per stuk
Productdetails• Eénzijdig verlengde binnenring met spanring
• Bolle buitenring zonder smeergaten
• P-afdichting
• Polyamide kooi
Bevat• Spanlager
• Spanring
dBinnendiameter
35 mm
DBuitendiameter
72 mm
BBreedte buitenring
19 mm
CBreedte binnenring
25,4 mm
Opsluitkraag en binnenring breedte
38,9 mm
Opsluitkraag buitendiameter
51 mm
FBuitendiameter binnenring
44,6 mm
Basic Load Static
15300 N
Basic Load Dynamic
27500 N
Sleutelwijdte
5.0 mm
Kogelmidden-tot-einde afstand
9,5 mm