MTD Kevlar Cord V-snaren 5/8" Optibelt Green Garden - LG2001595 - V-snaar
De foto kan variëren van model tot model
MTD V-snaar itemnummer LG2001595: Kevlar, 5/8", Optibelt Green.
Productnummer
LG2001595
EAN4044978553294
• Binnenlengte = Buitenlengte - 55 mm
Breedte
15,9 mm
Buitenmaat
2413 mm
Hoogte
9 mm
Riemlengte
94 Inch
Steeklengte
2388 mm
Buitenmaat
94 Inch
Minimale werktemperatuur
-40 °C
Maximale werktemperatuur
70 °C