MTD Black Line Topstangpen - Z325168HKR - Topstangpen 19mm/25mm Cat.1/2 Kramp
De foto kan variëren van model tot model
MTD Topstangpen 19/25mm Cat.1/2 Kramp Z325168HKR.
Niet in stock
Stuur een e-mail wanneer het artikel weer op voorraad is
  • 1 Stuks12,26EUR
Productnummer
Z325168HKR
EAN8716106138005
Eenheid
Per stuk
Productomschrijving
Topstangpen voorzien van e-coat en 6 x beter beschermd dan conventionele gegalvaniseerde pennen
A,BBuitendiameter pen
25 mm
Categorie• 1
• 2
FTotale lengte pen
168 mm
CLengte
85 mm
BKopdiameter
19 mm
DAfstand van gat tot kop
18 mm
GAfstand van gat tot einde
63 mm
EAfstand tussen gaten
53 mm
HDiameter boring
5 mm