MTD Tandriemen Omega 8Mbreedte 20 mm - 8M128020 - Tandriem Omega 160T - 20 mm
De foto kan variëren van model tot model
MTD: Tandriem Omega 160T, 20mm, 8M128020.
Productnummer
8M128020
EAN
Eenheid
Per stuk
Productomschrijving
Pluspunten• Nauwkeurige en rustige loop
• Laag geluidsniveau
• Breed toepassingsgebied
• Onderhoudsvrij
• Betrouwbaar
Productdetails• Past op standaard HTD en RPP schijven
Profiel
8M
Breedte
20 mm
Steeklengte
1280 mm
Tandsteek
8 mm
Aantal tanden
160
Hoogte
5,6 mm
Maximale werksnelheid
40 m/s
Materiaal
Neopreen
Maximale werktemperatuur
100 °C
Minimale werktemperatuur
-30 °C