MTD TandriemenOverzichtF&G - 100000900 - Tandriem OmegaTD 550-5M-B-15
De foto kan variëren van model tot model
MTD tandriem, artikel: OmegaTD 550-5M-B-15, nr: 100000900.
Productnummer
EAN4049582384586
Eenheid
Per stuk
Profiel
5M
Breedte
15 mm
Steeklengte
550 mm
Tandsteek
5 mm
Aantal tanden
110
Hoogte
3,8 mm