John Deere Semi pneumatische wielen compleet - SPW22820L - Semipneumatische wielen compleet 228 x 20
De foto kan variëren van model tot model
John Deere wielen: Semipneumatische 228x20 - SPW22820L
Niet in stock
Stuur een e-mail wanneer het artikel weer op voorraad is
  • 1 Stuks89,20EUR
Productnummer
SPW22820L
EAN
Eenheid
Per stuk
Geschikt voor machine / voertuig merk
John Deere
Origineel nummer
AN282296
Buitendiameter
228 mm
Breedte
20 mm
Bestaat uit
Velg met band
Diameter boring
16,2 mm
Bandenmaat
n/a
Met naaf
Ja
Naafbreedte
18,3 mm