John Deere V-snaren klassiek profiel C/22 Optibelt - VB223404 - V-snaar C134 22x3404 Optibelt
De foto kan variëren van model tot model
John Deere V-snaar info: C134 22x3404 Optibelt, VB223404.
Productnummer
VB223404
EAN
Eenheid
Per stuk
Bijzonderheden
Slijtvaste mantel
Toepassingsgebied• Machinebouw
• Bouwmachines
• Landbouwmachines
• Tuinbouwmachines
Eigenschappen• Optimale loopeigenschappen
• Gelijkmatige vermogensoverdracht
• V-snaren in de uitvoering S=C kunnen als set worden gebruikt
Technische informatie• Steeklengte = binnenlengte + 58 mm
• Buitenlengte = binnenlengte + 88 mm
Voordelen
Geringe uitvaltijden
Profiel
C/22
Breedte
22 mm
Buitenmaat
3492 mm
Hoogte
14 mm
Materiaal koordinlage
Polyester
Steeklengte
3462 mm
Bodembreedte
12,3 mm
Lengte binnenzijde
3404 mm
Materiaal
Rubber
Minimale werktemperatuur
-40 °C
Maximale werktemperatuur
70 °C
Minimale schijfdiameter
180 mm