John Deere V-snaren klassiek openflank vormvertand profiel BX/X17 - BX171160 - V-snaar BX44C 17x1160
De foto kan variëren van model tot model
John Deere V-snaar BX44C 17x1160: BX/X17 profiel BX171160.
Productnummer
BX171160
EAN
Eenheid
Per stuk
Bijzonderheden
Verbeterde slijtvastheid
Toepassingsgebied• Machinebouw
• Werktuigmachines
• Motorvoertuigen
Eigenschappen• Zeer hoge geleidbaarheid
• Uitstekende hitte- en oliebestendigheid
• Rekt nauwelijks uit
• V-snaren kunnen als set worden gebruikt
Technische informatie• Buitenlengte = steeklengte + 29 mm
• Binnenlengte = steeklengte - 40 mm
Voordelen
Langere levensduur
Steeklengte
1160 mm
Minimale schijfdiameter
90 mm