John Deere V-snaren klassiek profiel B/17 Optibelt - VB171950 - V-snaar B77 17x1950 Optibelt
De foto kan variëren van model tot model
John Deere V-snaar B77 art.nr. VB171950 - klassiek profiel.
Productnummer
VB171950
EAN
Eenheid
Per stuk
Bijzonderheden
Slijtvaste mantel
Toepassingsgebied• Machinebouw
• Bouwmachines
• Landbouwmachines
• Tuinbouwmachines
Eigenschappen• Optimale loopeigenschappen
• Gelijkmatige vermogensoverdracht
• V-snaren in de uitvoering S=C kunnen als set worden gebruikt
Technische informatie• Steeklengte = binnenlengte + 40 mm
• Buitenlengte = binnenlengte + 69 mm
Voordelen
Geringe uitvaltijden
Profiel
B/17
Breedte
17 mm
Buitenmaat
2019 mm
Hoogte
11 mm
Materiaal koordinlage
Polyester
Steeklengte
1990 mm
Bodembreedte
9,4 mm
Lengte binnenzijde
1950 mm
Materiaal
Rubber
Minimale werktemperatuur
-40 °C
Maximale werktemperatuur
70 °C
Minimale schijfdiameter
112 mm