John Deere Spanlagers INA/FAG, serie RAE..NPPB - RAE30NPPB - Spanlager RAE
De foto kan variëren van model tot model
John Deere spanlager: RAE30NPPB, geschikt voor serie RAE..NPPB.
Productnummer
RAE30NPPB
EAN4012802800517
Eenheid
Per stuk
Productdetails• Eénzijdig verlengde binnenring met spanring
• Bolle buitenring zonder smeergaten
• P-afdichting
• Polyamide kooi
Bevat• Spanlager
• Spanring
dBinnendiameter
30 mm
DBuitendiameter
62 mm
BBreedte buitenring
18 mm
CBreedte binnenring
23,8 mm
Opsluitkraag en binnenring breedte
35,7 mm
Opsluitkraag buitendiameter
44 mm
FBuitendiameter binnenring
37,4 mm
Basic Load Static
11300 N
Basic Load Dynamic
20700 N
Sleutelwijdte
4.0 mm
Kogelmidden-tot-einde afstand
9 mm