John Deere Spanlagers INA/FAG, serie GYE..KRRB - GYE45KRRB - Spanlager met schroef / R-afd.
De foto kan variëren van model tot model
John Deere spanlager GYE45KRRB: met schroef/R-afdichting.
Productnummer
GYE45KRRB
EAN4012802782479
Eenheid
Per stuk
Productdetails• Tweezijdig verlengde binnenring met stelboutjes
• Bolle buitenring met smeergaten
• R-afdichting
• Polyamide kooi
Binnendiameter
45 mm
Buitendiameter
85 mm
Breedte buitenring
22 mm
Breedte binnenring
49,2 mm
Buitendiameter binnenring
57 mm
Vastzetbout midden-tot-einde afstand
8 mm
Basic Load Static
20400 N
Basic Load Dynamic
34500 N
Sleutelwijdte
4.0 mm
Kogelmidden-tot-smeeropening afstand
6,4 mm
Afdichtingbreedte
26,4 mm
Kogelmidden-tot-einde afstand
19 mm