De foto kan variëren van model tot model
Itemnummer: BX171215, V-snaar voor John Deere, maat: 17x1215
Productnummer
BX171215
EAN
Eenheid
Per stuk
Bijzonderheden
Verbeterde slijtvastheid
Toepassingsgebied• Machinebouw
• Werktuigmachines
• Motorvoertuigen
Eigenschappen• Zeer hoge geleidbaarheid
• Uitstekende hitte- en oliebestendigheid
• Rekt nauwelijks uit
• V-snaren kunnen als set worden gebruikt
Technische informatie• Buitenlengte = steeklengte + 29 mm
• Binnenlengte = steeklengte - 40 mm
Voordelen
Langere levensduur
Steeklengte
1215 mm
Minimale schijfdiameter
90 mm