John Deere Spanlagers INA/FAG, serie GNE..KRRB - GNE50KRRB - Spanlager + spanring / R-afd.
De foto kan variëren van model tot model
Itemnr: GNE50KRRB - Spanlager + spanring / R-afd. - John Deere.
Productnummer
GNE50KRRB
EAN4012802803648
Eenheid
Per stuk
Productdetails• Tweezijdig verlengde binnenring met spanring
• Bolle buitenring met smeergaten
• R-afdichting
• Polyamide kooi
Bevat• Spanlager
• Spanring
Binnendiameter
50 mm
Buitendiameter
110 mm
Breedte buitenring
29 mm
Breedte binnenring
49,2 mm
Opsluitkraag en binnenring breedte
66,7 mm
Opsluitkraag buitendiameter
75,8 mm
Buitendiameter binnenring
68,8 mm
Basic Load Static
38000 N
Basic Load Dynamic
62000 N
Sleutelwijdte
5.0 mm
Kogelmidden-tot-smeeropening afstand
9,1 mm
Afdichtingbreedte
31 mm
Kogelmidden-tot-einde afstand
24,6 mm