John Deere Gasdrukveer - HF610020320 - Gasdrukveer
De foto kan variëren van model tot model
Gasdrukveer - John Deere - Gasdrukveer - HF610020320
Productnummer
HF610020320
EAN
Eenheid
Per stuk
Kracht
200 N
Totaal lengte
320 mm
Slaglengte
116 mm
Stangdiameter
8 mm
Huisdiameter
18 mm