Castelgarden Steunwielen rollen en walsenoverzichtOE - 80576VK1003 - Steunwiel Honda 100x12,5x66
De foto kan variëren van model tot model
Castelgarden steunwiel: Honda 100x12,5x66 - 80576VK1003.
Productnummer
80576VK1003
EAN
Eenheid
Per stuk
Geschikt voor machine / voertuig merk
Honda
Origineel nummer• Honda: 80576-VK1-003
• Castelgarden: 182700001/0
Buitendiameter
100 mm
Breedte
66 mm
Diameter boring
12,5 mm
Bandenmaat
n/a
Met naaf
Ja
Naafbreedte
66 mm