AYP Kevlar Cord V-snaren 5/8" Optibelt Green Garden - LG2001598 - V-snaar
De foto kan variëren van model tot model
AYP V-snaar, Kevlar, Optibelt Green Garden, itemnr: LG2001598.
Productnummer
LG2001598
EAN4044978553324
• Binnenlengte = Buitenlengte - 55 mm
Breedte
15,9 mm
Buitenmaat
2540 mm
Hoogte
9 mm
Riemlengte
100 Inch
Steeklengte
2540 mm
Buitenmaat
100 Inch
Minimale werktemperatuur
-40 °C
Maximale werktemperatuur
70 °C