AYP Kevlar Cord V-snaren 5/8" Optibelt Green Garden - LG2001597 - V-snaar
De foto kan variëren van model tot model
Artikelnummer LG2001597: Kevlar Cord V-snaar AYP 5/8".
Productnummer
LG2001597
EAN4044978553317
• Binnenlengte = Buitenlengte - 55 mm
Breedte
15,9 mm
Buitenmaat
2515 mm
Hoogte
9 mm
Riemlengte
99 Inch
Steeklengte
2515 mm
Buitenmaat
99 Inch
Minimale werktemperatuur
-40 °C
Maximale werktemperatuur
70 °C