AL-KO TandriemenOverzichtF&G - 474372 - Tandriem AL-KO R5M-270-15
De foto kan variëren van model tot model
AL-KO Tandriem R5M-270-15, item: 474372.
Niet in stock
Stuur een e-mail wanneer het artikel weer op voorraad is
  • 1 Stuks22,91EUR
Productnummer
474372
EAN
Eenheid
Per stuk
Profiel
5M
Breedte
15 mm
Steeklengte
270 mm
Tandsteek
5 mm
Aantal tanden
54
Hoogte
3,4 mm